Pokoje, kapacita penzionu a ceny

Pohodlné ubytování v Pensionu Kočík v plně vybavených pokojích se zázemím.

Pokoje

V pensionu Kočík se můžete ubytovat v komfortních a funkčně zařízených pokojích. Pro naše hosty máme k dispozici čtyřlůžkové, třílůžkové a dvoulůžkové pokoje s patrovými postelemi nebo manželskou postelí. Každý pokoj je vybavený veškerým potřebným zařízením pro maximální pohodlí hostů a má vlastní sociální zařízení s WC a sprchovým koutem. Celková kapacita pensionu Kočík je 8 pokojů.

Pension

Ve vnitřních prostorách mají naši hosté k dispozici společnou kuchyňku a společenskou místnost k posezení. Pension je nekuřácký a kuřáci mají vyhrazený svůj vlastní prostor. Venku můžete posedět na venkovní terase se zahradním nábytkem nebo na zahradě. Wifi připojení je v celém penzionu zdarma. Pro naše hosty je k dispozici bezplatné soukromé parkování.  

Rodiny s dětmi a domácí mazlíčci

Ubytování v Penzionu Kočík je vhodné pro rodiny s dětmi v každém věku. Při rezervaci uveďte počet dětí a jejich věk. V pokojích není kapacita pro dětské postýlky ani přistýlky. Domácí zvířata jsou povolena po předchozí domluvě a může být požadován poplatek.

Rezervace, check in/out a platba

Rezervaci je možné provést po internetu, prostřednictví kontaktního formuláře, e-mailem kocik [emailtecka] ivoatjskocik [emailtecka] cz nebo telefonicky 602 281 779.  

Hosté mohou do penzionu přijíždět mezi 15:00 – 17:00 a pokoje je nutné opustit v den odjezdu mezi 7:00 – 11:00. 

Platba je možná pouze v hotovosti a platební karty nejsou akceptovány.

Dospělí při obsazení

3 - 4 lůžka 300 Kč/lůžko/noc

2 lůžka 350 Kč/lůžko/noc

1 lůžko 400 Kč/lůžko/noc

*ceny jsou uváděny bez DPH