Rodinné ubytování v Doupovských horách

V Penzionu Kočík rádi po celý rok přivítáme příznivce letních i zimních sportů, jízdy na koni a vycházek do přírody.

Penzion Kočík se nachází v tichém a klidném prostředí nedaleko Karlových Varů na okraji vesničky Stružná. Krásná příroda Doupovských hor je ideálním místem pro odpočinek při letní i zimní rekreaci. Právě tady můžete se svými blízkými a přáteli strávit celou dovolenou nebo příjemný víkend plný relaxu a zábavy. Ubytování je vhodné pro jednotlivce i firemní účely při služebních cestách. Milovníci koní a rodiny s dětmi ocení plně vybavený jezdecký areál se zázemím, který k penzionu patří. Nedotčená krajina Doupovských hor a veřejně přístupného vojenského prostoru Doupov vás uchvátí.

Co u nás najdete

Penzion Kočík nabízí především ničím nerušený pobyt a komfortní ubytování, kde načerpáte energii a uvolníte tělo i mysl. Okolní krajina a jezdecký areál nabízí širokou škálu možností pro milovníky přírody, koní, zimních sportů, cyklistiky a turistiky. Pokud by se vám zastesklo po městském ruchu a kulturním životě, do nejoblíbenějších českých lázní Karlovy Vary je to pouhých 11 kilometrů. V případě potřeby vám zajistíme dopravu.

Můžete k nám přijet na dovolenou nebo pracovně. Náš penzion je vybavený vším, co potřebujete ke svému pohodlí. Najdete tu zařízené pokoje s vlastní koupelnou, zahradu, terasu a společnou kuchyň. Naši společenskou místnost můžete využít pro příjemné posezení nebo uspořádání školení či seminářů. S otevřenou náručí vítáme rodiny s dětmi jakéhokoli věku, které si naplánovaly společně strávený čas, páry na romantickém úniku z města, skupiny přátel, které chtějí své volno využít aktivně, i osoby na služebních cestách. 

Přijeďte si užít krásnou přírodu Doupovských hor, vyjížďky na koních a dovolenou přesně podle vašich přání. Těšíme se na vás.