Pension & služby

Ideální dovolená pro rodiny s dětmi

Užijte si odpočinek i aktivní dovolenou v Doupovských horách. V penzionu s jezdeckým areálem Kočík se zabavíte s rodinou i přáteli. 

Pension Kočík má vynikající polohu na okraji Doupovských hor a bývalého vojenského prostoru Doupov. Součástí penzionu je jezdecký areál vhodný pro rodiny s dětmi i zkušené jezdce. Pořádají se zde jezdecké a hobby závody, tréninky, výcviky, vyjížďky a milovníci koní zde mohou své čtyřnohé společníky ustájit. Penzion Kočík nabízí svým hostům výlety na koňském hřbetu do okolní krásné přírody a možnost vyzkoušet si agroturistiku. O vše spojené s koňmi a výcvikem se stará několikanásobný mistr České republiky pan Ivo Kočík.

Akce pro děti i dospělé

Areál Pensionu a jezdeckého areálu Kočík je ideální místo pro pořádání nejrůznějších zájmových a společenských akcí a můžete zde strávit tematicky laděný víkend podle aktuálního ročního období, jako jsou například Velikonoce, Halloween nebo Advent. Pro děti jsou připravené letní a víkendové pobyty či příměstské tábory se spoustou zábavných her, soutěží a sportovním vyžitím v přírodě. V blízkosti se nachází dětské hřiště s řadou atrakcí. Pension slouží také pro firemní účely jako ubytování při služebních cestách nebo pro pořádání pracovních akcí.

Na dovolené jako doma

Kromě vybavených pokojů s vlastním sociálním zařízením můžete v pensionu využít společné prostory a kuchyňku. Během pěkného počasí jsou k dispozici venkovní prostory. Příjemně si posedíte s rodinou a přáteli na venkovní terase nebo na zahradě, která je určená k odpočinku i zábavě. Naši hosté mají možnost využít soukromé parkoviště za příplatek. V celém objektu je zdarma dostupná wifi síť. Každé ráno pro naše hosty připravujeme bohatou kontinentální snídani.

Aktivní zábava i odpočinek

Klidná atmosféra vesnice Stružná, na jejímž okraji se penzion nachází, vám zaručí ničím nerušený pobyt. Krásná příroda okolních Doupovských hor vyzývá k příjemným vycházkám i náročnějším túrám. V okolí penzionu Kočík vede řada cyklotras a turistických stezek. Jen pár kilometrů vzdálené je golfové hřiště, které ocení začátečníci i zkušení příznivci kvalitního greenu. V nedalekých Karlových Varech a Žluticích jsou nové dráhy pro bruslaře na kolečkových bruslích. Celodenní zábava čeká na rodiny s dětmi v lanovém centru Sv. Linhart. V neposlední řadě si užijete mírné plynutí lázeňského času v nejoblíbenějších českých lázních Karlovy Vary.

Nedaleké město nabízí během letních měsíců několik možností, kde se osvěžit, a najdete tu bazénové centrum a v okolí řadu přírodních koupališť. Mezi vodáky je velmi oblíbená Ohře, která je snadno sjízdná. Během zimních měsíců nabízí nedaleké Krušné hory a jejich nespočetné skiareály, sjezdovky a běžecké tratě vyžití pro milovníky sněžných radovánek od úplných začátečníků až po ostřílené lyžaře.